Scroll to top
© 2019, Kreatifi Fikir Atölyesi 1CONN, Tüm hakları saklıdır.
Share

Hakkımızda


İŞİNİZ İÇİN DİJİTAL BİR DÜNYA YARATIYORUZ.

01.

Araştırma

Sektörünüzle ilgili en yeni konseptleri araştırıyor markanıza geleceğe yönelik bir yol çiziyoruz.

02.

Fikir & Konsept

Projelerinizin konsept aşamasında sektörünüzden örnekleri birlikte inceleyerek daha iyi bir sonuca ulaşıyoruz.

03.

Tasarım & Geliştirme

Projenizin tasarım ve geliştirme aşamasına sizi de dahil ederek daha hızlı ve etkili bir sonuca ulaşıyoruz.

04.

Test & Destek

Projeniz tamamlandıktan sonra, projenizi birlikte test ediyor, proje sonrası destek ekibimizle her zaman yanınızda bulunmaya devam ediyoruz.

Services

Watch Video

BİZİ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?

Öncelikli hedefimiz, sizin itibarınız.

Kreatifi Fikir Atölyesi, Kurumsal kimlik yönetimi, Sosyal medya yönetimi, Web geliştirme, Fuar/Organizasyon yönetimi projelerinde uzman kadrosuyla hizmetinizde.

Web & Grafik Tasarım

2000 Yılından bu yana çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tasarımlarımız, çalıştığımız her sektörde ses getirmiş ve müşterilerimize artı puan ile saygınlık kazandırmıştır. Amacımız sizlerin iş alanında bulunan estetik öğelerden mümkün olduğunca yararlanarak, mesajın alıcıya doğru ve net iletildiği, eleştirilebilir yönleri mümkün olduğunca az ve estetik açıdan hedeflenen ölçüde zengin çalışmalar üretmektir. Daha önce yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni üretmek ile taklitçilik arasındaki farkı bilen saygıdeğer müşterilerimizle bu güne dek sayısız projeye imza attık. Sizlere de bu farkı yaşatmayı isteriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya dediğimiz internet üzerinde bireyler ve içerik arasında hiper anlık bağlantı sağlayan topluluk ağlarıdır. Sosyal yazılım herkesin ekstra hiç bir bilgi ihtiyacı olmaksızın girdi yayınlamasına, yorum yapmasına, paylaşmasına, farklı kaynaklardan içerikleri derlemesine ve ortak ilgi alanları etrafında topluluk oluşturmalarına imkan sağlar. Bizim bu noktadaki yerimiz, müşterilerimizle son kullanıcı arasındaki bağı sosyal medya üzerinden kurarak anlık geri dönüşlerle bir nevi itibar yönetimidir.

Fuar & Organizasyon & Etkinlik Yönetimi

Firmamız yeni oluşumu ile birlikte bir çok işe imza atmış kendini kanıtlamıştır. Reklam adına aradığınız her hizmeti tek çatı altında toplayan bir reklam- organizasyon ajansıyız. Rekabeti seviyoruz, Firmamızın adına yakışır bir şekilde aldığımız işlerimizde başarılı performans sergiliyor müşteri memnuniyetini öncelikli tutuyoruz. Kreatifi Fikir Atölyesi içeride ve dış sahada profesyonel ekibi ile daha güzel işlere ve projelere imza atmak için kendini yenileyen, ileriye adım atan bir kuruluştur.

Referanslar

SİZDE BİZİMLE TANIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Onlar bizi seçti.

Biz; müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, vakıf olduğumuz iş konularında danışmanlık hizmeti veren bir kuruluşuz. Sloganımız, “Siz hayal edin, Biz gerçekleştirelim.”

SİZDE BİZİMLE TANIŞIN HİKAYENİZİ BAŞTAN YAZALIM...

Müşterilerimiz ne diyor?

Yaklaşık 5 yıldır Gökbora olarak Kreatifi Fikir Atölyesi ile çalışıyoruz. Kurumsal kimlik ve web sitesi konusunda uzman bir ekip. Olağanüstü işler çıkarıyorlar.

— Umut Yıldırım

IT Manager

KardenizMakina Eticaret sitemiz ve kurumsal kimliğimiz konusunda kendileriyle çalıştık. Açıkcası ortaya harika bir iş çıktı. Başarılarının devamını diliyoruz.

— İrfan Şentürk

Genel Müdür

Mezzecim.com'u onlarla sıfırdan oluşturduk. Özellikle kurumsal kimlik konusunda uzmanlıkları olağanüstü.Eticaret projemiz konusundaki sonsuz destekleri ve sabırları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

— Canan Turhan

Genel Müdür

Bizimle ve gelişen Dünya ile ilgili bildirimler almak isterseniz haber listemize katılabilirsiniz.

Haber Listemize Katılın